A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Indonésie - Diskuze

Původní dotaz

Bali a Lombok v listopadu

01.08.2018 10:42:27 | Jarda007
Jarda007
Zdravím všechny cestovatele!

Mám dotaz, někde jsem četl, že listopad může na Bali více pršet, ale každopádně by to nemělo být nic drastického, někde naopak, že je to poměrně fajn měsíc na návštěvu. Mně jde zejména o to, že déšť sem tam zvládnu, spíše, jak to vypadá s oceánem? Trochu mě zneklidňuje všemožný bordel, který se údajně může objevit a to i díky vyplaveným řekám, kam se hází odpadky. jaké s tím máte zkušenosti? Případně bychom se mrkli i na Gili ostrůvky v okolí. Vím, že na konci minulého roku a poté na jaře s tím byl fakt problém. Plus tedy navíc může řádit sopka, jako na konci listopadu minulý rok po 50-ti letech nebo nyní na Lomboku.

Budu rád za jakékoli rady a poznatky.

Díky Jarda
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jarda007 01.08.2018 11:42
Bali a Lombok v listopadu  

Zdravím všechny cestovatele!

Mám dotaz, někde jsem četl, že listopad může na Bali více pršet, ale každopádně by to nemělo být nic drastického, někde naopak, že je to poměrně fajn měsíc na návštěvu. Mně jde zejména o to, že déšť sem tam zvládnu, spíše, jak to vypadá s oceánem? Trochu mě zneklidňuje všemožný bordel, který se údajně může objevit a to i díky vyplaveným řekám, kam se hází odpadky. jaké s tím máte zkušenosti? Případně bychom se mrkli i na Gili ostrůvky v okolí. Vím, že na konci minulého roku a poté na jaře s tím byl fakt problém. Plus tedy navíc může řádit sopka, jako na konci listopadu minulý rok po 50-ti letech nebo nyní na Lomboku.

Budu rád za jakékoli rady a poznatky.

Díky Jarda

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu