A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Indonésie - Diskuze

Původní dotaz

Sprievodkyňa na Bali

22.02.2011 01:35:17 | aliel
Ahojte cestovatelia,
Na Bali pôsobím od roku 2001. V súčasnosti tu žijem a mám rodinu. Venujem sa sprievodcovaniu po Indonézii. Môj web je www.magickebali.com Ak budete mať niekto cestu na tento rajský ostrov, môže ma kľudne kontaktovať. Rada sa stretnem s každým Čechoslovákom v tak vzdialenej krajine.
Sampai jumpa Aliel
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.06.2017 21:38 109.81.209.***
Re: sprievodkyňa Bali  

Dobrý den, můžete mně poslat spojení na SUKIho. V roce 2005 nás provázel a ztratil jsem spojení. Děkuji Karel (karel.srimpl@iol.cz)

Neregistrovaný uživatel
30.04.2017 12:47 195.91.5.***
Re: sprievodkyňa Bali  

Dobry den, mozem sa spytat, ako je mozne robit sprievodcu na bali ako cudzinec? Pretoze ak ma clovek kitas, stale nenoze pracovat, treba si otvorit firmu tam, ci staci moja sro tu ? A tam byt na turistickych vizach? Asi to bude tazsie ako to co som napisal ale ak by ste mi vedeli poradit?

Radule71 08.11.2016 17:42
Průvodce po Bali  

Ahojky, pokud hledáte příjemného, ochotného, milého průvodce a jako bonus co umí česky a má dokonce i možnost ubytování tak mohu vřele doporučit. Naštěstí není ještě turisty zkažený jako jiný...

Jmenuje se Putu Aga Bali a najdete ho na kontaktech www.ostrovbali.cz
Při každé návštěvě Bali, spoléháme na jeho ochotu. Není problém aby vás dovezl na požadovaný výlet nebo zařídí rybolov :) ;-)

Neregistrovaný uživatel
26.08.2016 13:49 212.81.22.***
Re: Sprievodkyňa na Bali  

Ahoj, aj ja s kamaratkou ideme v septembri resp. oktobri na Bali. Aky mas termin?

Neregistrovaný uživatel
27.07.2016 14:53 88.212.37.***
Re: Sprievodkyňa na Bali  

Ahoj,volam sa Blazka .Chcem navstivit Bali v septembri 2016 a hladam sprievodcu.Moj email rnblanz@centrum.sk .Vies mi s tym pomoct.Dakujem za odpoved.

aliel
01.03.2011 11:24 125.167.101.***
RE: RE: doplnok  

Hanitscha to napísala naozaj dobre. Ak niekto cestuje do Selangu či Tulambenu na potápanie, tak je naozaj lepšie kontaktovať niekoho, kto je v okolí blízko. Zas je naozaj aj pre Marcela asi dosť náročné cestovať z východu až na Nusa Dua. Ceny hotelov sa skutočne pohybujú tak ako je to na stránke Marcela. Ak však máme uzavretý kontrakt s hotelom tak ceny dokážeme ešte znížiť.
Každému kto cestuje na Bali, by som odporúčala stráviť pár dní v okolí Amedu, je to prekrásne miesto na oddych, síce trochu ďaleko ale stojí to za to.
Registrovať sa budem inak kľudne napíš na mail na mojej stránke.

Hanitscha off
01.03.2011 09:07 90.178.124.***
RE: doplnok  

Myslím, že záleží i na tom kam na Bali se chce turista vydat. Marcel je fajn jeho služby jsme využili a bylo to super, ale po pravdě nevím jak teď ale v říjnu vstupy a oběd v ceně neměl(což je při místních cenách naprosto jedno že ;-) ) Pokud vím tak Suki působí u Kuty a Sanuru, takže je celkem nesmyslné využít jeho služby, když chci být například v Selangu, kde je zase Marcel.
Jinak ceny za ubytování v té oblasti se skutečně takhle pohybují každopádně se i tam dá sehnat levnější, záleží na každém co chce.

Jinak myslím, že by bylo fajn kdyby se tu Aliel regitrovala. Tvoje stránky jsou vážně super a já bych se ráda na pár věcí zeptala:-D

aliel
01.03.2011 05:01 125.167.97.***
doplnok  

Rada by som ešte pripojila drobný príspevok k tomu, že tu nepíšem len preto aby som sa tu zviditeľnila, ale že som priamo na ostrove a pre každého kto bude potrebovať pomoc alebo radu. Niekoľko krát ma kontaktovali náhodní hosti, ktorí potrebovali pomôcť v nemocnici. Nie je nad našinca v cudzine, ktorý vám dokonale rozumie a je po ruke keď potrebujete pomoc.

aliel
01.03.2011 04:49 125.167.97.***
RE: RE: RE: sprievodkyňa Bali  

Nedá mi nereagovať, pretože som si už v inej téme všimla, že Marcel je jediný česky mluvící sprievodca na Bali. Ja poznám minimálne ďalších troch: Suki, Artha, Mara a je ich oveľa viac. Samozrejme každý má svoje služby a snaží sa urobiť pre hostí čo najviac. Ja síce nie som 100% domorodec, ale mám manžela Balijčana, sama som hinduistkou a keď sprevádzam hostí viem o čom rozprávam a takisto im poukazujem miesta kam sa bežný turista nedostane. Nerobím masovú turistiku ako to píšeš a keď som si pozrela Marcelovu stránku, tak z tých cien čo sú uvedené nie je jasné ani napísané, že v cene výletu je i obed a vstupy. Mimochodom i ceny ponúkaných hotelov sú celkom tučné.

TIO
28.02.2011 17:17 78.102.53.***
RE: RE: RE: sprievodkyňa Bali  

Ano to je on.Kontaktovali jsme Marcela - bude nás čekat na letišti. Opravdu odpověděl česky.

Zpět na všechny diskuze