A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Indonésie - Diskuze

Původní dotaz

Sumatra

14.10.2014 23:33:42 | Šulová
Šulová
Ahoj všem..prosím o radu, v prosinci budeme na Sumatře a vzheldem k tomu, že tady toho o ní moc neni, budu ráda za jakékoliv info, snad se najde někdo, kdo už tam byl :) Vim, že většina nejzajímavějších míst je v okolí Medanu. Ale my ze Sumatry odlítáme zpět do ČR a nezbyde nám na ní až tolik času, cca 4 dny, odlítáme z Bandar Lampungu, takže nevim, jestli z Bali přeletět do Medanu, tam si to v okolí projet, chcem vidět hlavně orangutány, a pak se nějak přemístit do Bandar Lumpugu, nemáte s tim někdo zkušenost? Přelety jsem našla, ale docela drahý, ale nějakým busem je to asi vzhledem k vzdálenosti nereálný.. Nebo dají se podniknout treky do džungle za orangutány i někde blíž k Bandar Lampungu, příp.kde? Co doporučujete určo vidět a nevynechat? Předem moc děkuju, snad už to tu někde napsaný neni, ale nenašla jsem... :) Mája
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 11:56 81.19.42.***
Re: Sumatra  

Dobrý den, prosím o radu.
Letíme na Sumatru a už mám připravenou trasu ve vnitrozemí. Na týden na závěr bychom chtěli k moři a naše představa je následující. Přílétáme a odlétáme z Medanu. Budeme se pohybovat oblasti Bukit Lawang a jezero Toba. Jelikož jedeme jen na 14 dní, tak se nebudeme pouštět nikam dál. Potřebovala bych nějaké hezké místo s hezkou pláží, kde bychom se mohli koupat ale také dělat nějaké výlety do okolí. Nemusí to být ostrov, klidně i pevnina. Moc děkuji za jakoukoliv radu

Lenka
17.11.2014 21:28 31.192.84.***

češi na Sumatře...jeto Milan Jeglík z Green life
http://pralesdetem.cz/dobrovolnik-na-sumatre/

piskot
07.11.2014 06:39 88.100.53.***

Ahoj.
Pokud chceš vidět orangutany,jed do Bukit Lavang.Ubytování není nouze,je tam dost příležitostí.Zaplat si trek do džungle s pozorováním a nejspíš budeš spokojená.Na konci se jede na vorech z pneumatik zpátky do vesnice.Je to super.
Co se týká přeletů,nezdálo se mi nikdy drahé.
Jestli ti mohu poradit,najdi si na inetrnetu stránky "Sky scanner" a tam si najdeš let jaký ti vyhovuje.
Jinak v Indonesii je mnoho dalších pěkných míst a ostrovů a přeletět tam není ani složité a ani drahé.Obcas se stane,že let který je přímo je dražší,než let přes sousední ostrov,proto je lepší se obrnit trpělivostí a najít si přívětivější cenu a nasávat atmosferu čekáním s místními.Pokud budeš chtí nějaké další info,klidně se optej,pokud budu vědět,dam info.mail:gailen@email.cz

Neregistrovaný uživatel
15.10.2014 10:34 109.80.25.***

Ahoj, ja jsem tez ve fazi priprav, tak ti muzu vypomoci jen tim, co jsem vycetl, docetl, zjistil. Tedy hlavne ty orangutani. Pry je to dost cirkus. Tedy ty vylety do okoli za orangutany. Kdyz je nekdo najde, tak hned pruvodci volaji dalsim, takze se chvili za schormazdi 20-30 turistu, co halekaji, rusi .. proste delaji bordel. Pry stoji za to jit trek, ale jinak pry milovnik prirody trpi. Mozna stoji za to zvazit, pokud mas 4 dny, zda navstivit i to jezero po sopce na jihovychode od letiste. Jsou tam vodopady, teple prameny, nejake pamatky. Bud tohle v poklusu i s kratkou kukackou na orangutany nebo rovnou trek. Taky jsou nekde na Sumatre v nejaky stanici na zachranu orangutanu cesi, ale to ted z hlavy nevim kde.Pry se s nima da domluvit.

Šulová 14.10.2014 23:33
Sumatra  

Ahoj všem..prosím o radu, v prosinci budeme na Sumatře a vzheldem k tomu, že tady toho o ní moc neni, budu ráda za jakékoliv info, snad se najde někdo, kdo už tam byl :) Vim, že většina nejzajímavějších míst je v okolí Medanu. Ale my ze Sumatry odlítáme zpět do ČR a nezbyde nám na ní až tolik času, cca 4 dny, odlítáme z Bandar Lampungu, takže nevim, jestli z Bali přeletět do Medanu, tam si to v okolí projet, chcem vidět hlavně orangutány, a pak se nějak přemístit do Bandar Lumpugu, nemáte s tim někdo zkušenost? Přelety jsem našla, ale docela drahý, ale nějakým busem je to asi vzhledem k vzdálenosti nereálný.. Nebo dají se podniknout treky do džungle za orangutány i někde blíž k Bandar Lampungu, příp.kde? Co doporučujete určo vidět a nevynechat? Předem moc děkuju, snad už to tu někde napsaný neni, ale nenašla jsem... :) Mája

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu