A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Indonésie - Diskuze

Původní dotaz

Bali

| Anonymous user
Ivamar
8-O Koukám, že jsem historicky první"příspěvek" na vlákně.... :-D
Takže, jestli má někdo cestu na Bali a chce služby jediného balijce ovládajícího český jazyk, tak si písněte na můj mail v profilu. :-D :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
berca001 30.11.2008 18:55
Bali 

Ahojda :-) Měla bych dotaz, kolik dnů je ideální strávit na Bali, abych mohla navštívit co nejvíc zajmavých míst a ještě k tomu se trošku válet na pláži? Chtěla bych vyrazit v září, tak budu doufat, že to vyjde :-P

babička Lála 22.11.2008 07:06
Balijci už mluví česky 

bingo, waw 8-O
třeba snídaně jsme si objednávali úplně v češtině, už rozumněli fšemu, a hlavně byli moc milí, no prostě balijci 8-)

Anonymous user
21.11.2008 14:24
RE: Balijci už mluví česky 

V Padang Bay žije Adam Malec s Radkou, tak to bude jejich práce :-P
Naši balijci uměli česky velice slušně. Hlavně takové sprostější výrazy :-D

babička Lála 15.11.2008 21:01
Balijci už mluví česky 

ahojky, reaguju na spojení "jediného balijce ovládajícího český jazyk". hele kámo, v Padang Bay je restaurace u Švejka, maj tam točenej Bintang a hodně lidí z obsluhy už ovládá hodně českých slovíček. vlastně obsluhují v češtině. důkaz? pověsil jsem kraťoulinké video na tv stream, adresa

http://www.stream.cz/video/7/156145-balijci-uz-mluvi-cesky

každopádně přeju hodně hezkých zážitků, michal 8-)

Anonymous user
22.10.2008 00:20
Bali 

8-O Koukám, že jsem historicky první"příspěvek" na vlákně.... :-D
Takže, jestli má někdo cestu na Bali a chce služby jediného balijce ovládajícího český jazyk, tak si písněte na můj mail v profilu. :-D :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu