A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Indonésie - Diskuze

Původní dotaz

Bali

| Anonymous user
Ivamar
8-O Koukám, že jsem historicky první"příspěvek" na vlákně.... :-D
Takže, jestli má někdo cestu na Bali a chce služby jediného balijce ovládajícího český jazyk, tak si písněte na můj mail v profilu. :-D :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.10.2019 08:58 46.135.66.***
Český mluvící průvodce po Bali 

Ahoj, můžete mi prosím doporučit a napsat kontakt na český mluvícího průvodce po Bali. Původní rady mi nejdou otevřít, asi už nejsou aktuální.

Neregistrovaný uživatel
02.11.2017 20:04 213.226.237.***

Zdravím, má někdo zkušenost s letem z Lambuan Bajo do Denpasaru, případně jaká letecká společnost, kolik stojí letenka. Nebo také kdo má zkušenost s výletem z Gilli Air na Komodo lodí a zpět letadlem ( návaznost letu ). Děkuji za info. kloudova.m@email.cz

Neregistrovaný uživatel
11.10.2017 09:04 193.179.208.***
Hotel Tjampuhan 

Zdravím, byl někdo ubytovaný v Hotelu Tjampuhan and Spa v Ubudu? Letíme v únoru. A nějaká zkušenost s Garuda Indonesia. Konkrétně let Amsterdam-Jakarta. Indonéské Rupie se dají koupit v nějaké naši ´bance? Děkuji za info. Zdenda 8-)

Neregistrovaný uživatel
19.07.2017 15:52 78.156.40.***
tellmehi.com 

Zdravím, připravuji nový cestovatelský projekt www.tellmehi.com založený na potkávaní lidí s místními. Pokud se vám projekt libí a zajímá vás, budu rád když navštívíte moji stránku a necháte na sebe kontakt. \o/ \o/ \o/ \o/

Neregistrovaný uživatel
15.01.2017 18:41 93.99.200.***
Bali poprvé 

Má někdo prosím zkušenosti z ostrova Bali? Chtěli bychom letět na konci září. Ještě nevíme přesně kde- poradí někdo? Budu rád za info o ubytování, cenách, stravovaní a dopravě.
Děkuji předem.
Milan. :-)

Neregistrovaný uživatel
15.01.2017 11:08 78.102.52.***
CK Aquatravel 

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda byl někdo na Bali s CK Aquatravel a může se podělit o své zkušenosti. Jaké je ubytování v Tulambenu a v Selang resortu? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
05.09.2016 19:04 95.82.146.***
Prosím o informace 

Zdravím všechny,
zajímalo by mě zda je tu někdo ochotný, kdo byl na Bali a nevadilo by mu mi poskytnout nějaké informace ohledně cestování po Bali a šnorchlování. Dost by mi to ulehčilo v mém tápání... Takže prosím prosím nějakou hodnou duší, pokud by mě mohl/a kontaktovat na můj e-mail (nikola.kasimirova@seznam.cz) a já bych se s ním mohla spojit. Předem moc děkuji za ochotu. :-)
Hezký den všem :)

lahvin 15.08.2016 12:56
balivily 

Dobrý den, chystame se na Bali a máme možnost se obrátit na společnost Balivily- mate snimi nekdo zkušenost děkuji za info Lahvin

Neregistrovaný uživatel
19.07.2016 16:53 88.103.15.***
přestupy a cena 

Zdravím, chystáme se letět přelom října/listopadu našla jsem letenky za 13tis cesta tam sice dva přestupy jeden ve Francii a pak v Shangai, chci se zeptat v té Shangai máme 2.40min máte někdo zkušenost přes tohle letiště? Bude to stačit co když bude mít letadlo zpoždění a nestihneme přestup? A cena je dobrá nebo se dá sehnat ještě levněji? Cesta zpátky je jen s přestupem v Shangai. Nikdy jsem takhle daleko necestovala tak se omlouvám možná za hloupé dotazy :-!

Renda22 23.03.2016 13:42

Ahoj, tak jsem zpět z Bali, přestupy byli úplně v pohodě. V Londýně jsme při cestě tam měli v Londýně čas 5h na přestup (tam nás převáželi z jednoho terminálu do dalšího autobusem - cca 15 minut cesty), všechno je značený, zabloudit se tam nedá.
náměstí Krále Vladislava 1 Hongkongu jsme měli čas 2h, značení je už horší, ale i přesto, že taky neumíme jazyk, jsme se zeptali na cestu a našli to úplně v pohodě. Jinak všechny lety měli aspoň hodinu zpoždění, ale většinou to po cestě dohnali.
My jeli jen s batůžkama a neodbavovali se.
Jinak bez jazyku se tam člověk domluví úplně v pohodě, měli jsme jen letenky a zařídili jsme si tam ubytování, hromadu výletů, skůtr i přelet z Lomboku na Bali. Na Bali není nic nemožné :-D

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu