A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Indonésie - Diskuze

Původní dotaz

Příletová víza

| koneky
koneky
Zdravím,
má někdo zkušenosti s příletovými vízy? Je to bez problémů nebo jistější zajistit si je už doma? Chystám se v únoru udělat si z Thajska cca týdenní výlet na Bali.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ireneus 01.09.2010 09:04
NO problem 

Vloni na jaře nám Fischer vnutil zajištění víz do pasů, pak nám je v květnu na letišti u Denpasaru stejně škrtli a dali razítka. Většina lidí z Evropy platila na místě a dostávala ihned razítka.

Padre 31.08.2010 22:26
Víza za 10USD 

Byli jsme tam v únoru na 4 dny. Víza jen za 25USD, když jsem se ptal na vízum za 10USD(do 7 dnů) suše mi oznámili, že vydávají jen ty za 25USD. Jinak vydání bylo rychlé, bez fotek, byli jsme rychlejší než ti co letěli již s vízem v pase :-)

Radule71 25.08.2010 19:31
RE: RE: RE: Příletová víza 

Zdravím, odletová je vždy automaticky při odletu, veškeré údaje včetně ubytování se vyplňují do karty o žádost, tam už to pak nikdo něak moc nezkoumal,jeli jsme na 10 dní a platili jsme jak jsem psala 25 USD na osobu. Letěli jsme na blind a žádné doklady po nás nikdo nechtěl. :-D

koneky 25.08.2010 14:11
RE: RE: Příletová víza 

Vydávají se už pouze 30-ti denní víza?Na stránkách indonésské ambasády nabízí ještě i 7-denní (10 USD),informace k 22.2.2010.Vyžadují se ještě nějaká jiná potvrzení např.rezervace ubytování,pozvání...?, a odletová taxa se platí vždy při odletu?

• Anonym (1)
Radule71 25.08.2010 12:31
RE: Příletová víza 

Ahojky,

je to v pohodě, v letadle se vyplní kartička a na letišti poplatek na osobu 25 USD, pak ještě odletová taxa, opět na letišti ta byla letos 150 000 Rp.

koneky 25.08.2010 10:01
Příletová víza 

Zdravím,
má někdo zkušenosti s příletovými vízy? Je to bez problémů nebo jistější zajistit si je už doma? Chystám se v únoru udělat si z Thajska cca týdenní výlet na Bali.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu